Hakkımızda

İstanbul’da 1995 yılında kurulan Doğu Yapı ,“Su Armatürleri”, “Banyo Mobilyaları” ve “Banyo Aksesuarları” dallarında satış ve pazarlama etkinliğine başlamıştır. Üretimini gerçekleştirdiği Kalipso® ve Swart® markaları ile birlikte kısa bir süre içerisinde alanında lider firmalar arasına girmiştir. Doğu Yapı, belirlediği düşünce yapısı ve tasarılarına uyum çerçevesinde geniş ürün çeşitliliğini ulusal ve uluslararası pazarlara sunmaktadır.

3000 metrekare kapalı alanda faaliyette bulunan Doğu Yapı, sektörün gereksinim duyduğu sürdürülebilir Hizmet Kalitesini yerine getirmek üzere, misyonunu ortaya koymuş; bu doğrultuda geleceğe ait sağgörü ve stratejilerini oluşturmuştur. Belirlediği ilkeler (ve) ile amaçlarını; yenilikçi düşünce, sürekli gelişim, teknoloji takibi, müşteri odaklı nitelik ve talep anlayışı, pazardaki ürün ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gidermek üzerine geliştirmektedir. Hedeflere ulaşılması amacıyla gerekli olan, “ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi”,TSE Kalite Belgeleri” ve “Ürün Garanti Belgeleri” ile kalite tescil yöntemlerini uygulamaktadır.

Doğu Yapı, müşteriye verilen hizmetler için gereklilikleri karşılama taahhüdünü içeren kalite politikası ve hedeflerini yıllık olarak gözden geçirmektedir. Bu kapsamda, değişen çevresel ve ekonomik şartlara göre düzenlemeler yaparak, deneyimli, bilgili, teknolojik donanımlı etkin kadrosu ve sorunları çözmeye odaklı yaklaşımı ile sizlere en iyi hizmeti, sürekli sunmaya devam edecektir.